DUYURULAR

*İPAR caddesi üzerinde faaliyet gösteren ve İPAR caddesi ile ilişiği olan Esnaf Arkadaşlarım*

 

Bilindiği üzere "UKOME kararı gereği" İPAR Caddesi üzerinde Bursa istikameti yolun sol tarafı parklanma yasağı, yolun Sağ tarafı dörtlü "flaşörler yakılması şartı ile sınırlı süreli (15-20 dk)" parklanma bulunmaktadır.

 

İPAR Caddesi üzerinde gerek kendi araçlarımız gerekse müşteri araçlarımızın saat 11.00 ile 19.00 saatleri arası yolun sağ tarafına dörtlü flaşörlerin yanması koşulu ile sınırlı süreli (15-20 dk) parklanmasina dikkat edelim, dörtlü flaşorleri yanmayan araçlara idari işlemlerin yapılacağını unutmayalım.

 

Hem kendimizin hemde müşterilerimizin zarar görmemesi adına bu hususlara dikkat etmenizi, "kendi araçlarımız ve müşteri araçlarının belirtilen saat aralarında dörtlü flaşörlerin açık olup olmadığını kontrol etmenizi / ettirmenizi" özellikle rica ediyor, 2023 yılının tüm Esnafımıza bereketli olmasını diliyorum

 

Ertan ABDULAZİZOĞLU
Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı.

 

 

* Telefon Numaralarınızı Güncel Tutmanız Önemlidir

 

Kıymetli Oda Üyesi Esnaflarımızın telefon numaralarını odamız kayıtlarında güncel tutmaları menfaatleri icabıdır. Ani gelişmeler, yasal süreçler ve oda faaliyetlerimiz yada üyeliklerinizle ilgili konularda kısa mesaj sistemi (SMS) yoğun olarak kullanılmaktadır. Telefon numaranızı değiştirmeniz halinde vakit geçirmeden yeni telefon numaranızı lütfen Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odamıza bildiriniz.

 

* Muhasebe Ücretlerine zam yapılmayacak. 

 

"Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak esnafımızın omuzlarındaki yükü biraz daha hafifletmek adına elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam ediyoruz. Malûm koronavirüs salgını sürecinde esnafımız zor dönemlerden geçmekte. Pandemi döneminde en çok hasarı alan esnaf camiası olmuştur. Biz de esnafımızın yükünü hafifletme noktasında Mudanya Esnaf Odamızda kayıtlı olup muhasebesini tuttuğumuz ortalama 490'a yakın esnaf arkadaşımızın 2019 ve 2020 yıllarında ve 2021 yılında mevcut ekonomik şartlarda zam yapılması gerekmekteyken Yönetim Kurulumuzun oy birliğiyle aldığı kararla 2021 yılı sonuna kadar zam yapmama kararı aldık. Esnafımıza hayırlı olsun. Ertan ABDULAZİZOĞLU Yön.Kur.Bşk"

Esnafına Sahip Çık