Mudanya Esnaf Odamızdan Kesintisiz Hizmet Atağı

 Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası öğle molasını da mesai saatleri içine dahil ederek 08:30'dan 17:30'a kadar kesintisiz hizmet vermeye başladı. Oda Yönetim Kurulu Başkanı ABDULAZİZOĞLU göreve geldiğinde hayata geçireceği sözü verdiği kesintisiz hizmet projesinin başladığını duyurarak ayrıntıları paylaştı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın BDULAZİZOĞLU yaptığı açıklamada ;

 

"Pandemi süresince tedbiren kısalan mesai saatlerimizin yanında odamız öğlen tatili olan 12:00 ile 13:00 saatleri arasında kapalıydı.

 

Göreve geldiğimde pandemi tedbirleri sonrasında öğlen saatlerinde kapalı olan Esnaf Odamızı esnafımıza hizmet edecek şekilde açık tutacağımı hatta pandemi tedbirleri öncesi mesai saatlerimizi yaz mevsimi boyunca uzatacağımı açıklamıştım.

Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte aldığımız kararla bu projemizi personelimizin nöbetleşe olarak çalışmasını planlayarak hayata geçirdik.

 

Artık Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odamızı sabah saat 08:30'da açıyoruz öğle arası molamız yok 12:00 ile 13:00 arasında da esnafımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Mesai saatimizin bitme süresi de saat 17:00'dan 17:30'a aldık. Saat 17:30'a kadar odamıza kayıtlı esnafımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

Hayata geçirdiğimiz projemiz sayesinde öğlen vakti odamıza gelen esnaf arkadaşlarımız Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odasından kesintisiz olarak hizmet alacak. Daha önceden 17:00 'de kapatılan odamız 17:30'a kadar esnaflarımıza hizmet edecek.

Esnaflarımıza vakit kazandırmasını, ticari faaliyetlerine ara vermeden oda işlemlerini yapabilmesini amaçladığımız yeni mesai saatlerimizin esnafımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.