Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Ertan ABDULAZİZOĞLU ve Başkanvekilimiz Sayın Esat Demircan Mudanya'mıza yeni atanarak göreve başlayan Kaymakam Sayın Ahmet TERZİ'yi makamında ziyaret ederek "Hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.

Başkan ABDULAZİZOĞLU Mudanya esnaf yapısının çoğunlukla hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğini ve yaşanan ağır pandemi şartları nedeniyle büyük darbe aldığını vurgulayarak Mudanya esnafının durumu hakkında genel bilgileri Kaymakam Sayın TERZİ ile paylaştı.

 

ABDULAZİZOĞLU esnafın her zamankinden daha çok desteğe ve işlerinin kolaylaştırılmasına ihtiyaç duyduğunu Oda yönetimi olarak mesai mevhumu gözetmeksizin esanafımız için çabaladıklarını söyledi.

 

Kaymakam TERZİ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mudanya'nın güzel bir sahil kenti olduğunu belirterek iyi dileklerinden dolayı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın ABDULAZİZOĞLU'na teşekkür etti.

 

Esnafın toplumsal yapımızın vazgeçilmez harcı olduğunu belirten Kaymakam TERZİ her zaman dürüst, çalışkan esnafın yanında olduğunu, söz konusu olabilecek sorunlara bu duyarlılıkla yaklaştığını vurgulayarak kapısının  esnaf başkanına açık olduğunu vurguladı. İleşim bilgilerini Esnaf Odası Başkanımız Sayın ABDULAZİZOĞLU  ile paylaşan Kaymakam TERZİ Mudanya esnafına  hayırlı bol kazançlar dileğinde bulundu.

Mudanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Ertan ABDULAZİZOĞLU ve Başkanvekilimiz Sayın Esat Demircan Mudanyamıza yeni atanarak göreve başlayan Kaymakam Sayın Ahmet Terzi'yi makamında ziyaret ederek "Hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.