Yazdır
Oda'dan
Gösterim: 972

Mudanya Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Tahammül İLHAN ve Yönetim Kurulu 34 Ahilik haftası ve 2021 yılının UNESCO ve Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan tarafından Ahilik Yılı ilan edilmesi dolayısıyla Odamızı ziyaret etti.

Oda Başkanımız Sayın ABDULAZİZOĞLU ve Yönetim Kurulu tarafından ağırlanan Sayın İLHAN ve ekibine nazik çiçekleri ve iyi dilekleri dolayısıyla teşekkür eden ABDULAZİZOĞLU "özellikle ağır pandemi şartlarının yaşandığı bir dönemde esnaflarımıza hesaplı finans sağlayan kooperatifimizdeki çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz." dedi.

 

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İLHAN "Her zaman esnafımızın yanındayız. Zor günleri birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Kooperatifimiz pandemi döneminde esnafımıza ciddi anlamda destek olmuştur ve olmaya devam edecektir. Ahilik haftamız kutlu esnafımızın kazançları bereketli olsun" dedi.

Mudanya Esnaf ve Santkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Tahammül İLHAN ve Yönetim Kurulu 34 Ahilik haftası dolayısıyla Odamızı ziyaret etti.