Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Ertan ABDULAZİZOĞLU 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Mudanya'mızda faaliyet gösteren basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Ertan ABDULAZİZOĞLU 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Mudanya'mızda faaliyet gösteren basın mensuplarıyla kahvaltıda buluştu.

Yerel basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik eden Başkan ABDULAZİZOĞLU "Esnafımızın sorunlarını ve isteklerini dile getirme sürecinde büyük emeği olan ilçe basınımızın güzide temsilcileri olarak sizlere çok teşekkür ediyorum. Maaliyetlerin bir hayli artığı bir dönemde çabalarınız takdire şayandır. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. İyi ki varsınız." dedi.

 

Küçük Sanayi Sitesi İçin Umutlarımız Tükenmedi.

 

Basın mensuplarıyla sohbet havasında geçen kahvaltı sırasında bir basın mensubunun sorduğu "Sayın Başkan hepimizin malumu Mudanya'da bulunan Küçük Sanayi Siteleri hem kent içinde kaldı hem de ihtiyaçlara cevap vermekten uzak durumdalar. Küçük Sanayi Sitesi esnafımız için bir çalışmanız var mı?" sorusuna müjdeli haberlerle cevap veren esnaf başkanı ABDULAZİZOĞLU " Bu konuda ciddi bir çaba içindeyiz. Öncelikle sorunlarımızın elbirliğiyle yerel yönetimler, resmi kurum ve kuruluşlarla işbirliğiyle çözülebileceği kanaatindeyiz.

 

Bir başlangıç meşalesi olarak ilçemize yeni modern ve kullanışlı bir Küçük Sanayi Sitesi kazandırmak adına bir kooperatif kurmuş bulunuyoruz. Bu konuda yakın zamanda basınımıza yazılı açıklama yapacağım.

 

Sorun ne olursa olsun çözüm arayışlarımız esnafımız için aralıksız devam ediyor ve edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. " dedi.

 

Basın mensupları esnaf başkanı ABDULAZİZOĞLU'na nazik daveti nedeniyle teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Kahvaltıya Mudanya Gazeteciler Derneği Başkanı ve Mudanya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yavuz GERÇEKÇİ, Kıdemli Gazeteciler Tarık ARSLAN ve Ömer BİLİK, Mudanya Habercisi İnternet Haber Portalı İmtiyaz Sahini Hakkı OVATMAN, Mudanya Gürses Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cem FİLİZ, Mudanya Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsmail ÖZGİRGİN ve mudanya.gen.tr İnternet Haber Portalı İmtiyaz Sahibi Öner KIRAN, katıldılar.